Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/1418
Название: Вплив способів вирощування і площ живлення розсади на продуктивність баклажанів
Другие названия: матеріали конференції
Авторы: Щетина, Сергій Васильович
Дата публикации: 2005
Библиографическое описание: Лихацький. В.І., Щетина. С.В. Вплив способів вирощування і площ живлення розсади на продуктивність баклажанів // Овочівництво і баштанництво. – Харків. – 2005. – Вип. 50. – С. 439–449.
Краткий обзор (реферат): Важливою ланкою одержання раннього врожаю овочів і зокрема тепловимогливих є високоякісна розсада. Цей захід створює забіг в розвитку рослин, що сприяє не тільки одержанню більш раннього врожаю, а також подовженню періоду його надходження. Тепловимогливі овочеві культури – помідори, перець, баклажани в умовах Лісостепу України вирощують переважно розсадним способом. Для одержання раннього врожаю розсаду баклажанів вирощують в горщечках, для масового надходження без горщечків з пікіруванням сіянців і безпосередньо сівбою насіння в грунт теплого парника або плівковій теплиці з обігрівом грунту і повітря. Баклажани погано відновлюють кореневу систему, тому для них кращим є спосіб вирощування розсади без пікірування.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/1418
Располагается в коллекциях:Наукові матеріали кафедри

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
2005 3.doc133,5 kBMicrosoft WordПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.