Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/1297
Название: Проблематика експортної діяльності підприємств в швейній галузі України
Другие названия: Проблематика экспортной деятельности предприятий в швейной отрасли Украины
Авторы: Тимчук, Світлана Володимирівна
Ключевые слова: експорт
швейна галузь
зовнішньоекономічна діяльність
зовнішньоекономічні операції
зовнішня торгівля
виробництво
імпорт
швейна фурнітура
швейні вироби
Дата публикации: 2014
Издатель: Видавець "Сочінський"
Библиографическое описание: Тимчук С.В. Проблематика експортної діяльності підприємств в швейній галузі України/ С.В.Тимчук, О.О.Мамчур // Менеджмент ХХІ століття: проблеми і перспективи : колективна монографія : матеріали IV наук.-практ. конф., присвяч. 170-річчю заснування Уманського національного університету садівництва. / УНУС. - Умань : ВПЦ "Візаві" (Видавець "Сочінський"), 2014.- С.170-174.
Краткий обзор (реферат): В Україні швейна промисловість (галузь легкої промисловості, що виробляє одяг та інші швейні вироби побутового та технічного призначення з тканин, трикотажних полотен, штучною і натуральної шкіри та хутра, нових конструкційних матеріалів, а також різноманітних оздоблювальних матеріалів і фурнітури) перебуває у стані економічного занепаду (зменшення обсягів експорту та зростання обсягів імпорту, заміщення вітчизняного виробництва повного циклу використанням схем з давальницькою сировиною). Водночас, вона історично ще за радянських часів забезпечувала вітчизняний та іноземний ринки якісною продукцією. Швейна промисловість складає понад 1/3 обсягу валової продукції легкої промисловості.
Описание: Отже, провівши дослідження даного питання, можна зробити висновок що проблеми експорту в швейній галузі на согоднішній день наявні. Оскільки обсяги імпорту перевищують обсяги експорту. При цьому обсяги експорту знижуються. Також знижуються обсяги виробництва. Причиною якої є сильна конкуренція іноземних виробників та відсутність вітчизняної сировинної бази. Існування в Україні великої кількості фабрик які працюють на давальницькій сировині призводить до того, що іноземні виробники швейних виробів розвивають своє виробництво. Для того щоб поліпшити стан галузі, необхідно сприяти її розвитку та підтримувати її в належному стані.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/1297
ISBN: 978-966-304-097-4
Располагается в коллекциях:Наукові матеріали кафедри

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
Тимчук Мамчур мон Мен ХХІ 2014.pdfОсновна стаття167,78 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.