Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/1074
Название: Розвиток інфраструктури фермерських господарств
Другие названия: Развитие инфраструктуры фермерских хозяйств
Авторы: Тимчук, Світлана Володимирівна
Ключевые слова: фермерське господарство
інфраструктура
сільське господарство
економіка
АПК
спеціалізація
виробництво
Дата публикации: июн-2010
Издатель: Уманське видавничо-поліграфічне підприємство
Библиографическое описание: Тимчук С.В. Розвиток інфраструктури фермерських господарств : автореф. дис ... канд. екон. наук : 08.00.04 / Світлана Володимирівна Тимчук . – Вінниця : Б.в., 2010 . – 20 с.
Краткий обзор (реферат): В умовах інтеграції України до міжнародних структур одним із завдань агропромислового комплексу є нарощування обсягів виробництва конкурентоспроможної на світовому ринку сільськогосподарської продукції та збереження і підвищення рівня життя сільського населення. В аграрній сфері найбільш ринково-адаптаційні можливості має сектор приватних господарств населення, який утримує позитивні темпи зростання виробництва навіть у роки економічної кризи. Тому фермерські господарства як одна з найбільш пристосованих до ринку форм господарювання, забезпечуючи високий рівень працевлаштування в сільських громадах, з року в рік підвищують обсяги валового виробництва за рахунок запро-вадження енергозберігаючих технологій та виробництва екологічно чистої конкуре-нтоздатної сільськогосподарської продукції. Важливу роль в цьому відіграє внутрі-шньогосподарська інфраструктура.
Описание: Для забезпечення успішного функціонування фермерських господарств важливу роль відіграє такий підрозділ виробничої інфраструктури як технічне забезпечення. Але для формування матеріально-технічної бази фермерські господарства інколи не мають достатнього капіталу.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/1074
Располагается в коллекциях:Наукові матеріали кафедри

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
Автореф Тимчук С.В..pdf284,3 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.