Please use this identifier to cite or link to this item: http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/1071
Title: Розвиток фермерських господарств та особливості управління ними в ринкових умовах
Other Titles: Развитие фермерских хозяйств и особенности управления ими в рыночных условиях
Authors: Тимчук, Світлана Володимирівна
Keywords: фермерське господарство
управління
ринкові умови
угіддя
продукція
сільське господарство
трудові ресурси
техніка
Issue Date: 2006
Citation: Тимчук С.В. Розвиток фермерських господарств та особливості управління ними в ринкових умовах/ С.В.Тимчук // Соціально-економічні дослідження в перехідний період. Регіональні суспільні системи: ресурси і механізми ефективного управління. – Львів. – 2006. – Вип. 2 (58). - С. 704-714.
Abstract: В аграрній сфері економіки необхідні форми ведення господарства, які б найбільш повно відповідали ринковій системі і були конкурентоспроможними, економічно сталими і ефективними. Такими є господарства, що ґрунтуються на принципах підприємницької діяльності. Серед них чільне місце посідає фермерське господарство. Загальна тенденція формування та функціонування фермерських господарств у нашій країні свідчить про те, що нині багато працездатного сільського населення розуміють переваги цієї форми господарювання та виявляють бажання працювати в них. Але на їх шляху зустрічається багато проблем. І основна з них є нестача достатньої кількості коштів для формування й подальшого ефективного розвитку цих господарств.
Description: Розробка правильної стратегії розвитку фермерського господарства з врахуванням швидких змін у зовнішньому середовищі надасть можливість керівникові успішно організовувати та вести управління. Планування надасть можливість залучення нових фінансових інвестицій, що в свою чергу дозволить оптимально розвинути інфраструктуру фермерських господарств та запроваджувати у виробництво нові технології.
URI: http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/1071
Appears in Collections:Наукові матеріали кафедри

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
stata_Lviv_2 0,37.pdf169,6 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.