ФУНКЦІОНУВАННЯ АГРОСТРАХОВОГО РИНКУ В УКРАЇНІ: КОНЦЕПТУАЛЬНІ ЗАСАДИ ТЕОРІЇ ТА ПРАКТИКИ

Немає доступних мініатюр
Дата
2020
Автори
Прокопчук, Олена Тодорівна
Назва журналу
ISSN журналу
Назва тома
Видавець
Видавець «Сочінський М. М.»
Інструкція
Наведено результати комплексного дослідження проблем функціонування агрострахового ринку України. Відображено теоретико-методологічні та науково-практичні аспекти формування та функціонування вітчизняного агрострахового ринку. Розкрито методологічні засади дослідження особливостей функціонування агрострахового ринку та висвітлено специфіку його структурної будови. Проведено детальну діагностику сучасного стану розвитку останнього з векторним відображенням його подальшого розвитку. Окреслено тренди інноваційних технологій та їх розвиток у агрострахуванні. Визначальним меседжем запропонованої у дослідженні стратегії розвитку агрострахового ринку є застосування параметричних схем страхового захисту як фактору інноваційного розвитку агрострахового ринку, з авторською пропозицією застосування комбінованих (що одночасно компонують у собі кілька параметрів-тригерів) індексних погодних страхових рішень в розрізі окремих сільськогосподарських культур. Запропоновано концептуальні засади розвитку означеного ринку. Відображено форматний концепт комплексної модернізації вітчизняного ринку аграрного страхування. Розрахована на науковців, працівників державних установ, керівників підприємств та страхових організацій, спеціалістів аграрної та страхової сфери, викладачів економічних дисциплін, аспірантів, студентів та всіх зацікавлених осіб, що переймаються питаннями агрострахування.
Опис
Ключові слова
агрострахування, агростраховий ринок, структурні та інфраструктурні суб’єкти ринку, об’єктна компонента ринку, схеми страхового захисту, інноваційні технології, трансформаційні процеси
Бібліографічний опис
Прокопчук О.Т. Функціонування агрострахового ринку в Україні: концептуальні засади теорії та практики: монографія. Умань: Видавець «Сочінський М.М.», 2020. 320 с.