Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/998
Название: Недоліки сучасного вітчизняного механізму справляння акцизного податку
Авторы: Бечко, Валентин Петрович
Ключевые слова: підакцизні товари
податкове регулювання виробництва та обігу підакцизних товарів
непряме оподаткування
акцизний податок
Дата публикации: 2013
Издатель: Мелітополь : Вид-во Мелітопольська типографія «Люкс»
Библиографическое описание: Бечко В.П. Недоліки сучасного вітчизняного механізму справляння акцизного податку / В.П. Бечко, П.М. Боровик / Збірник наукових праць Таврійського державного агротехнологічного університету (економічні науки) – Мелітополь : Вид-во Мелітопольська типографія «Люкс», 2013. –№ 2(22), Т. 1. С. 72-80.
Краткий обзор (реферат): Основними недоліками вітчизняного механізму справляння акцизного податку є нестабільність ставок, недостатній рівень захисту від підробок вітчизняних акцизних марок а також недостатність повноважень працівників податкових та митних органів задіяних у сфері контролю за виробництвом і обігом підакцизних товарів а також їх відповідальності у сфері контролю за виробництвом і обігом підакцизних товарів. Шляхами вирішення перелічених проблем повинні бути забезпечення стабільності ставок цього платежу, запровадження більш захищених від підробок акцизних марок на алкогольні і тютюнові вироби, розширення прав та підвищення рівня відповідальності працівників контролюючих органів, задіяних у сфері контролю за виробництвом і обігом підакцизних товарів а також суттєве збільшення переліку підакцизних товарів за рахунок ювелірних виробів та прикрас, дорогих автомобілів та інших предметів розкоші.
Описание: фахове видання
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/998
Располагается в коллекциях:Наукові матеріали кафедри

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
9. Боровик, Бечко,znptdau_2013_2(1)__10-_(зашифрован).pdfфахове видання392,05 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.