Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/987
Название: Місце фінансового обліку в підготовці бакалаврів за напрямом «Облік і аудит»
Авторы: Оляднічук, Наталія Володимирівна
Ключевые слова: фінансовий облік
облік і аудит
професійна компетентність
інформаційна система
Дата публикации: 2015
Издатель: Умань : ВПЦ «Візаві» (Видавець «Сочінський»)
Библиографическое описание: Оляднічук Н.В. Місце фінансового обліку в підготовці бакалаврів за напрямом «Облік і аудит» : матеріали ІХ Міжнар. наук.-практ. конф. [«Аспекти стабільного розвитку економіки в умовах ринкових відносин»], 14-15 травня 2015. – Умань : ВПЦ «Візаві» (Видавець «Сочінський»), 2015. – С. 125-127.
Краткий обзор (реферат): Тенденції соціального й економічного розвитку Європи наполегливо вказують на необхідність створення єдиного європейського простору у галузі освіти та професійного навчання. Реалізація традиційної парадигми «знання – вміння – навички» не відповідає сучасним запитам суспільства і реальним вимогам ринку праці. Практико орієнтована освіта, на відміну від традиційної, орієнтованої на засвоєння знань, спрямована на набуття, окрім знань, умінь і навичок, досвіду практичної діяльності. Навчання набуває нового спрямування – перетворюється на процес набуття знань, умінь, навичок і досвіду діяльності з метою досягнення професійного і соціального рівня розвитку.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/987
Располагается в коллекциях:Наукові матеріали кафедри

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
Оляднічук Н.В. .docОсновна стаття34,5 kBMicrosoft WordПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.