Please use this identifier to cite or link to this item: http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/716
Title: Вдосконалення механізму податкового регулювання виробництва та обігу підакцизних товарів
Authors: Бечко, Валентин Петрович
Keywords: підакцизні товари
податкове регулювання виробництвата обігу підакцизних товарів
непрямі податки
акцизний податок
Issue Date: 2013
Publisher: Умань: Уманський національний університет садівництва
Citation: Бечко В.П. Вдосконалення механізму податкового регулювання виробництва та обігу підакцизних товарів. / В.П. Бечко, П.М. Боровик, С.М. Колотуха / Збірник наукових праць Уманського НУС / Редкол.: О.О. Непочатенко (відп. ред.) та ін. – Умань, 2013. – Вип.82. – Ч.2: Економіка. – С. 270-276.
Abstract: У статті досліджено недоліки сучасного механізму державного регулювання виробництва і обігу в Україні підакцизних товарів та запропоновано шляхи його вдосконалення через забезпечення стабільності ставок цього платежу, запровадження більш захищених від підробок акцизних марок на алкогольні і тютюнові вироби, розширення прав та підвищення рівня відповідальності працівників контролюючих органів, задіяних у сфері контролю за виробництвом і обігом підакцизних товарів а також суттєве збільшення переліку підакцизних товарів за рахунок ювелірних виробів та прикрас, дорогих автомобілів та інших предметів розкоші.
Description: фахова стаття
URI: http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/716
ISSN: 0134-6393
Appears in Collections:Наукові матеріали кафедриItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.