Please use this identifier to cite or link to this item: http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/6803
Title: Посилення регулюючих властивостей податків в аграрній сфері
Other Titles: STRENGTHENING THE PROMOTING PROPERTIES OF TAXATION IN AGRICULTURE
Authors: Бечко, Валентин Петрович
Keywords: податкове регулювання
податок на додану вартість
податкові пільги
єдиний податок для агробізнесу
Податковий кодекс України
налоговое регулирование
налог на добавленную стоимость
налоговые льготы
единый налог для агробизнеса
Налоговый кодекс Украины
tax regulation
value added tax
tax privileges
single tax for agribusiness
Tax Code of Ukraine
Issue Date: 2018
Publisher: Електронний науковий журнал: Приазовський економічний вісник
Citation: Бечко В.П, Бечко П.К., Боровик П.М. Посилення регулюючих властивостей податків в аграрній сфері / Електронний науковий журнал: Приазовський економічний вісник – 2018 - № 5 (05). – С. 272-278
Abstract: У статті досліджено проблеми стимулювання вітчизняного аграрного виробництва в Україні, а також запропоновані напрями його вдосконалення. Авторами запропоновано для залучення інвестицій у сільське господарство запровадити податкові пільги для підприємств інших галузей, що інвестують у сільське господарство; диверсифікувати податкові пільги за розміром та тривалістю пільгового періоду; розширити коло аграріїв, яким дозволено застосування підвищувальних амортизаційних коефіцієнтів; застосовувати інвестиційні податкові пільги з єдиного податку; застосувати швидку амортизацію для інвестицій в інновації, природоохоронні та енергозберігаючі технології в сільському господарстві. З метою посилення екологічної складової аграрного оподаткування запропоновано застосовувати додаткову швидку амортизацію, податкові вирахування, зменшення податкової бази на розмір коштів, інвестованих у виробництво.
Description: Стаття у фаховому виданні
URI: http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/6803
Appears in Collections:Наукові матеріали кафедриItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.