Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/668
Название: ХАРАКТЕРИСТИКА ІННОВАЦІЙНИХ ПРОЦЕСІВ ЯК ГОЛОВНОЇ СКЛАДОВОЇ ЕФЕКТИВНОЇ ІННОВАЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ
Авторы: Мельник, Вячеслав Вікторович
Ключевые слова: конкуренція
стратегія
прогрес
технологія
Дата публикации: 10-ноя-2014
Библиографическое описание: Мельник В.В. Характеристика інноваційних процесів як головної складової ефектвної інноваційної діяльності. / Мельник В.В. /// Облік, економіка, менеджмент: наукові нотатки / Міжнародний збірник наукових праць. Випуск 3 / відпов. ред. І.Б. Садовська. – Луцьк : РВВ Луцького НТУ 2014 . – С. 108-117.
Серия/номер: ;3
Краткий обзор (реферат): Інновації є невід’ємною складовою діяльності людини в усіх сферах господарювання, а інноваційний процес безперечно пов’язаний із створенням, освоєнням і поширенням інновацій. Досвід розвинених країн свідчить,що в умовах стрімкого розвитку суспільства виграє той хто має найбільш розвинену інноваційну діяльність. Ефективна інноваційна політика буде сприяти входженню України до світової спільноти.
Описание: Незалежно від того, який сегмент ринку обслуговує те чи інше підприємство, з метою задоволення потреб споживачів, на ньому функціонують і інші виробники, що займаються аналогічною діяльністю. Таким чином, конкуренція змушує відповідних виробників дбати про максимальну ефективність своєї діяльності. Зрозуміло, що це можливо лише за умов систематичного провадження нововведень у виробничий процес, що буде формувати вищу споживчу вартість продукції і відтак сприяти привабливості для покупців.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/668
Располагается в коллекциях:Наукові матеріали кафедри

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
ХАРАКТЕРИСТИКА ІННОВАЦІЙНИХ ПРОЦЕСІВ ТА ЇХ КЛАСИФІКАЦІЯ.docосновна статт66 kBMicrosoft WordПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.