Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/6456
Название: САМООСВІТА СТУДЕНТІВ ОБЛІКОВОГО ПРОФІЛЮ
Авторы: Оляднічук, Наталія Володимирівна
Ключевые слова: самоосвіта
бухгалтерський профіль
самооцінка
самоконтроль
кредитно-модульна система
практичні, самостійні, індивідуальні зпняття
Дата публикации: 2016
Издатель: Умань : Видавничо-поліграфічний центр «Візаві», 2016.
Библиографическое описание: Самоосвіта студентів облікового профілю: матер.IV Міжнар. наук.-практ. конф. «Актуальні питання сучасної аграрної науки», 17 листопада 2016 р. / Редкол. Непочатенко О.О. (відп. ред.) та ін. – Умань : Видавничо-поліграфічний центр «Візаві», 2016. – С. 209-211.
Краткий обзор (реферат): Здобуття вищої освіти у сучасних умовах передбачає вивчення та опрацювання навчального матеріалу на лекційних і практичних, семінарських і лабораторних заняттях, самостійно й індивідуально. Самостійна та індивідуальна робота для студентів є основним засобом оволодіння знаннями, практичними навичками, сприяє формуванню активності та розвитку інтелектуальних здібностей. Розвиток самостійності та ініціативності студентів спонукає їх вивчати індивідуально теоретичний матеріал та сприяє формуванню вмінь і навичок застосовувати самостійно вивчений теоретичний матеріал на практиці. Здатність самостійно опрацьовувати теоретичний матеріал свідчить про досить високий рівень інтелекту студента.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/6456
Располагается в коллекциях:Наукові матеріали кафедри

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
САМООСВІТА СТУДЕНТІВ ОБЛІКОВОГО ПРОФІЛЮ.pdfТези218,01 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.