Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/643
Название: АКТИВІЗАЦІЯ ТА ЕФЕКТИВНЕ ПРОВЕДЕННЯ ІННОВАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ В СІЛЬСЬКОМУ ГОСПОДАРСТВІ УКРАЇНИ
Авторы: Мельник, Вячеслав Вікторович
Ключевые слова: сталий
інновації
держава
інвестиції
Дата публикации: мар-2014
Издатель: "Візаві"
Библиографическое описание: Мельник В.В. Активізація та ефективне проведення інноваційної політики в сільському господарстві України/ Мельник В.В.// Зб. наук. досліджень Уманського національного університету садівництва. – Умань: "Візаві" , 2014 – Вип. 86-Ч 2 Економіка.-164с.
Серия/номер: ;1
Краткий обзор (реферат): В сучасних умовах в усьому світі відбуваються стрімкі зміни технологічного способу виробництва в усіх його визначальних ланках, якісно змінюється господарська структура, характер економічного зростання, система цінностей та мотивацій, змінюється уявлення про критерії суспільного прогресу. У найближчій та довгостроковій перспективі врахування інноваційного фактора стає вирішальною умовою дальшого розвитку сучасних економічних систем. Стале соціально-економічне зростання може бути досягнуте тільки на інноваційній основі при активному використанні сучасних науково-інноваційних розробок. Україні важливо розробити власну модель інноваційного розвитку. Лише в цьому випадку реалізуються плани високої якості зростання, ресурсозбереження, ефективності виробництва, випуску конкурентоспроможної продукції, як на внутрішньому так і на світовому ринку.
Описание: На даний час аграрний сектор України знаходиться в особливо важкому стані. Нестабільна, нестійка та несформована законодавча база, яка неспроможна підвищувати економічну стабільність – це одна з головних причин, яку потрібно подолати в контексті проблеми запровадження інновацій та залучення інвестицій в сільське господарство нашої країни. Крім цього, рівень оновлення матеріальної бази, технічний рівень забезпеченості призводить до зниження врожайності, зниження якості та зменшення обсягів виробництва продукції, зростання витрат та підвищення собівартості продукції тощо.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/643
Располагается в коллекциях:Наукові матеріали кафедри

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
АКТИВІЗАЦІЯ ТА ЕФЕКТИВНЕ ПРОВЕДЕННЯ ІННОВАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ В СІМЕЙНОМУ ГОСПОДАРСТВІ.docСталий соціально-економічний розвиток можливий лише за умов активного використання новітніх технологій. Інновації є невід’ємною складовою діяльності людини в усіх сферах господарювання. Україні важливо розробити власну модель інноваційного розвитку. Потрібно подолати проблеми ,що заважають розвитку процесу залучення інновацій в сільське господарство України. Для підтримки та оптимізації інновацій потрібний повноцінний розвиток лізингової індустрії в аграрному секторі. Ефективна інноваційна політика буде сприяти входженню України до світової спільноти. Спостереження за змінами в інноваційній сфері дасть можливість вести ефективну конкурентну боротьбу.83,5 kBMicrosoft WordПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.