Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/639
Название: Облік і аналіз фінансових результатів: методика та організація
Авторы: Ратушна, Ольга Павлівна
Ключевые слова: фінансові результати
прибуток
збиток
сукупний прибуток
облік
аналіз
Дата публикации: 2013
Издатель: ВПЦ "Візаві"
Библиографическое описание: Облік і аналіз фінансових результатів: методика та організація : автореф. дис. канд. екон. наук 08.00.09 / Ратушна О.П. ; НАСОА. - К., 2013. - 22 с.
Краткий обзор (реферат): Дисертація присвячена обґрунтуванню теоретичних положень та розробці практичних рекомендацій з удосконалення методики та організації обліку та аналізу фінансових результатів. На підставі розглянутих підходів до визначення суті та змісту фінансових результатів, уточнено трактування понять “фінансові результати” і “прибуток”. Всезростаюча потреба у інформації про результати діяльності визначила необхідність формування моделі інформаційного забезпечення системи управління даними про фінансові результати, структурними елементами якої є облік і аналіз. З цією метою запропоновано напрями удосконалення обліку фінансових результатів. Розроблено форми внутрішньої звітності підприємства про результати діяльності: Звіт про виробничі витрати, Звіт про доходи і витрати діяльності, Звіт про фінансові результати. Для формування звіту про фінансові результати відповідно до вимог Міжнародних стандартів фінансової звітності розроблено Звіт про сукупний прибуток (збиток). Доповнено функції економічного аналізу функціями прийняття рішень та моніторингу, що характеризують нові вимоги до проведення аналітичного дослідження, та запропоновано комплексний підхід до аналізу фінансових результатів. Визначено класифікаційну групу факторів за ступенем впливу на фінансові результати. Проведено факторний аналіз прибутку (збитку) індексним методом (формуючі фактори) та методом ланцюгових підстановок за запропонованою мультиплікативною моделлю (додаткові фактори). Для характеристики сукупного прибутку (збитку) запропоновано розраховувати коефіцієнти сукупної рентабельності активів і коефіцієнт зміни розміру власного капіталу.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/639
Располагается в коллекциях:Наукові матеріали кафедри

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
Автореферат_Ратушна_О.П..pdfавтореферат583,12 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.