Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/6304
Название: Методичні вказівки та завдання для самостійної роботи з дисципліни «Ділова іноземна мова (англійська)») для студентів спеціальності 073 «Менеджмент» за освітньою програмою «Логістика»
Авторы: Фернос, Юлія
Ключевые слова: логістика
Дата публикации: 2017
Издатель: Сочинський
Библиографическое описание: Методичні вказівки та завдання для самостійної роботи з дисципліни «Ділова іноземна мова (англійська)») для студентів спеціальності 073 «Менеджмент» за освітньою програмою «Логістика» / Ю.І.Фернос. – Умань: 2017. – 56 с.
Краткий обзор (реферат): Методичні вказівки та завдання для самостійної роботи з дисципліни «Ділова іноземна мова (англійська)» для студентів спеціальності 073 «Менеджмент» за освітньою програмою «Логістика» укладено з метою вдосконалення організації навчально-пізнавальної діяльності студентів у процесі вивчення іноземної мови, оптимізації їх підготовки до модульного контролю, набуття та поглиблення фахових знань загалом.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/6304
Располагается в коллекциях:Навчально-методичне забезпечення кафедри української та іноземних мов

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
методичка з логістики.doc470,5 kBMicrosoft WordПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.