Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/6248
Название: ОПОРНИЙ КОНСПЕКТ ЛЕКЦІЙ з дисципліни «ЕКОНОМІКА, ПІДПРИЄМНИЦТВО І МЕНЕДЖМЕНТ»
Авторы: Василенко, Олександр Петрович
Ключевые слова: підприємництво
менеджмент
аграрне підприємство
Дата публикации: 2016
Издатель: Уманський НУС
Библиографическое описание: Василенко О.П. ОПОРНИЙ КОНСПЕКТ ЛЕКЦІЙ з дисципліни «ЕКОНОМІКА, ПІДПРИЄМНИЦТВО І МЕНЕДЖМЕНТ»
Краткий обзор (реферат): Навчальна дисципліна "Економіка, підприємництво і менеджмент" призначена для підготовки бакалаврів з неекономічних напрямів і спеціальностей. її вивчення ґрунтується на оволодінні технологією започаткування підприємницької діяльності, засвоєнні засад обліку, аналізу, оподаткування у підприємницькій діяльності, вивченні функцій та технології менеджменту під час управління підприємством. Дисципліна має теоретико-прикладний характер: у теоретичному аспекті вона повинна дати фундаментальні знання щодо підприємництва, менеджменту, обліку, фінансового аналізу, податкової системи; у прикладному аспекті - закласти базові знання та сформувати навички з методики підготовки засновницьких документів суб'єкта підприємницької діяльності, ведення бухгалтерського обліку і складання фінансової звітності на підприємстві, обчисленні податкових платежів суб'єкта підприємництва, побудови систем менеджменту на підприємстві.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/6248
Располагается в коллекциях:Навчально-методичне забезпечення кафедри

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
Опорний конспект лекцій.pdfОпорний конспект348,26 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.