Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/6241
Название: Методичні настанови до виконання практичних занять і самостійної роботи студентів з дисципліни "ЕКОНОМІКА, ПІДПРИЄМНИЦТВО І МЕНЕДЖМЕНТ»
Авторы: Василенко, Олександр Петрович
Ключевые слова: менеджмент
підприємництво
аграрне підприємство
Дата публикации: 2016
Издатель: Уманський НУС
Библиографическое описание: Василенко О.П. Методичні настанови до виконання практичних занять і самостійної роботи студентів напряму підготовки 6.090101 Агрономія, 6.090105 Захист рослин / Уманський національний університет садівництва. Укладач: Василенко О.П. - Умань, 2016. – 25 с.
Краткий обзор (реферат): Навчальна дисципліна "Економіка, підприємництво і менеджмент" призначена для підготовки бакалаврів з неекономічних напрямів і спеціальностей. її вивчення ґрунтується на оволодінні технологією започаткування підприємницької діяльності, засвоєнні засад обліку, аналізу, оподаткування у підприємницькій діяльності, вивченні функцій та технології менеджменту під час управління підприємством. Дисципліна має теоретико-прикладний характер: у теоретичному аспекті вона повинна дати фундаментальні знання щодо підприємництва, менеджменту, обліку, фінансового аналізу, податкової системи; у прикладному аспекті - закласти базові знання та сформувати навички з методики підготовки засновницьких документів суб'єкта підприємницької діяльності, ведення бухгалтерського обліку і складання фінансової звітності на підприємстві, обчисленні податкових платежів суб'єкта підприємництва, побудови систем менеджменту на підприємстві.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/6241
Располагается в коллекциях:Навчально-методичне забезпечення кафедри

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
Метод вказ практ занять.pdfМетодичні вказівки198,1 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.