Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/6219
Название: Методичні вказівки для самостійної роботи та написання контрольних робіт з дисципліни «Організаційно-правові засади державного управління»
Авторы: Мовчанюк, Анастасія Валентинівна
Ключевые слова: державне управління
органи державної влади
державна служба
Дата публикации: 2016
Издатель: Уманський НУС
Библиографическое описание: Методичні вказівки для самостійної роботи та написання контрольних робіт з дисципліни «Організаційно-правові засади державного управління» для студентів денної і заочної форм навчання зі спеціальності 074 «Публічне управління та адміністрування» / А.В. Мовчанюк. ¬– Умань. – 2016. – 20 с.
Краткий обзор (реферат): Основною метою викладання навчальної дисципліни «Організаційно-правові засади державного управління» є оволодіння студентами базовими знаннями щодо теоретичних та практичних аспектів організаційно-правових основ державного управління, а також створення передумов для формування правової культури майбутніх фахівців державної служби.
Описание: Основними завданнями навчальної дисципліни «Організаційно-правові засади державного управління» є: висвітлення конституційних засад побудови державного управління в Україні, функціональної та організаційної структури державного управління; розкриття змісту і сутністі процесу правового забезпечення державного управління; конкретизація та поглиблення знання процесу створення правових норм функціонування та розвитку держави; ознайомлення з теоретичними підходами щодо еволюції державної влади, а також практикою організації роботи органів державного управління; поглиблення вмінь використання сучасних адміністративно-законодавчих методів в професійній діяльності в апараті державного управління.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/6219
Располагается в коллекциях:Навчально-методичне забезпечення кафедри
1.4.8. Організаційно-правові засади державного управління

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
Методичні вказівки_самостійноїроботи.pdfМетодичні вказівки790,34 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.