Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/6178
Название: Методичні рекомендації для підвищення кваліфікації державних службовців з курсу «Територіальна організація влади в Україні»
Авторы: Дяченко, Микола Іванович
Ключевые слова: влада
сільські території
територіальний розвиток
Дата публикации: 2016
Издатель: Уманський НУС
Библиографическое описание: Приліпко С.М. к.е.н., Дяченко М.І. к.с.-г.н. Методичні рекомендації для підвищення кваліфікації державних службовців з курсу «Територіальна організація влади в Україні» зі спеціальності 074 «Публічне управління та адміністрування». Умань-2016.-20с.
Краткий обзор (реферат): «Територіальна організація влади в Україні» є нормативною частиною загальної складової професійної програми підвищення кваліфікації державних службовців. Мета модулю полягає у розкритті засад територіальної організації влади в Україні та визначенні основних організаційно-правових механізмів управління регіональними та окремими заселеннями, а також: - надати слухачам систематизовані знання з основ територіальної організації вади в Україні; - ознайомити слухачів із зарубіжним досвідом територіальної організації вади, з витоками та еволюцією української традиції регіонального управління та самоврядування; - сформувати у слухачів уміння аналізувати державно-управлінські відносини, чинну систему регіонального управління та місцевого самоврядування і на основі інноваційних підходів визначити шляхи удосконалення організаційних структур і технологій регіонального управління та самоврядування; - удосконалити навички управління організаційним розвитком системи.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/6178
Располагается в коллекциях:Навчально-методичне забезпечення кафедри

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
дяченко.pdfметодичні вказівки258,13 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.