Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/6059
Название: РОБОЧА ПРОГРАМА НАВЧАЛЬНОЇ ДИСЦИПЛІНИ «ЕКОНОМІКА ТА ОРГАНІЗАЦІЯ ІННОВАЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ»
Авторы: Ткачук, Світлана Петрівна
Ключевые слова: економіка
діагностика
теорія
діяльність
підприємство
Дата публикации: сен-2016
Издатель: ФОП "Масловатий С.О."
Библиографическое описание: Ткачук С.П. Робоча програма з дисципліни «ЕКОНОМІКА ТА ОРГАНІЗАЦІЯ ІННОВАЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ» /С.П. Ткачук, - Умань : 2016. - 32 С.
Краткий обзор (реферат): Метою вивчення навчальної дисципліни є формування системи знань про інноваційну діяльність на аграрних підприємствах з урахуванням їх соціальних проблем і суспільства загалом, розкриття сутності інноваційних організаційних структур, визначення ролі інтелектуальної власності як основи інновацій, методів та засобів створення і реалізації інноваційної продукції аграрної сфери.
Описание: Метою вивчення навчальної дисципліни є формування системи знань про інноваційну діяльність на аграрних підприємствах з урахуванням їх соціальних проблем і суспільства загалом, розкриття сутності інноваційних організаційних структур, визначення ролі інтелектуальної власності як основи інновацій, методів та засобів створення і реалізації інноваційної продукції аграрної сфери.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/6059
Располагается в коллекциях:Навчально-методичне забезпечення кафедри

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
Робоча програма ЕОІД 2013р..docРОБОЧА ПРОГРАМА НАВЧАЛЬНОЇ ДИСЦИПЛІНИ «ЕКОНОМІКА ТА ОРГАНІЗАЦІЯ ІННОВАЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ»262,5 kBMicrosoft WordПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.