Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/6056
Название: МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ для вивчення курсу лекцій, проведення семінарських і практичних занять та самостійної роботи студентів за модульно-рейтинговою системою з дисципліни «МИТНІ ПРОЦЕДУРИ ТА ДОКУМЕНТАЛЬНИЙ СУПРОВІД ТОВАРІВ»
Авторы: Ткачук, Світлана Петрівна
Ключевые слова: економіка
підприємство
теорія
процедури
супровід
товари
Дата публикации: сен-2016
Издатель: ФОП "Масловатий С.О."
Библиографическое описание: Ткачук С.П. МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ для вивчення курсу лекцій, проведення семінарських і практичних занять та самостійної роботи студентів за модульно-рейтинговою системою з дисципліни «МИТНІ ПРОЦЕДУРИ ТА ДОКУМЕНТАЛЬНИЙ СУПРОВІД ТОВАРІВ» /С.П. Ткачук, - Умань : 2016. - 36 С.
Краткий обзор (реферат): Метою викладання дисципліни “Митні процедури та документальний супровід товарів” є засвоєння основ митного регулювання зовнішньоекономічної діяльності в Україні, основних напрямків митної політики, порядку та умов переміщення через митний кордон товарів і транспортних засобів, стягнення митних платежів, митного оформлення і митного контролю, складання документів, необхідних для митних цілей.
Описание: Метою викладання дисципліни “Митні процедури та документальний супровід товарів” є засвоєння основ митного регулювання зовнішньоекономічної діяльності в Україні, основних напрямків митної політики, порядку та умов переміщення через митний кордон товарів і транспортних засобів, стягнення митних платежів, митного оформлення і митного контролю, складання документів, необхідних для митних цілей.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/6056
Располагается в коллекциях:Навчально-методичне забезпечення кафедри
1.2.1. Митні процедури та документальний супровід товарів

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
МЕТОДИЧКА митні процедури.docxМЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ для вивчення курсу лекцій, проведення семінарських і практичних занять та самостійної роботи студентів за модульно-рейтинговою системою з дисципліни «МИТНІ ПРОЦЕДУРИ ТА ДОКУМЕНТАЛЬНИЙ СУПРОВІД ТОВАРІВ»93,48 kBMicrosoft Word XMLПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.