Please use this identifier to cite or link to this item: http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/6056
Title: МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ для вивчення курсу лекцій, проведення семінарських і практичних занять та самостійної роботи студентів за модульно-рейтинговою системою з дисципліни «МИТНІ ПРОЦЕДУРИ ТА ДОКУМЕНТАЛЬНИЙ СУПРОВІД ТОВАРІВ»
Authors: Ткачук, Світлана Петрівна
Keywords: економіка
підприємство
теорія
процедури
супровід
товари
Issue Date: Sep-2016
Publisher: ФОП "Масловатий С.О."
Citation: Ткачук С.П. МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ для вивчення курсу лекцій, проведення семінарських і практичних занять та самостійної роботи студентів за модульно-рейтинговою системою з дисципліни «МИТНІ ПРОЦЕДУРИ ТА ДОКУМЕНТАЛЬНИЙ СУПРОВІД ТОВАРІВ» /С.П. Ткачук, - Умань : 2016. - 36 С.
Abstract: Метою викладання дисципліни “Митні процедури та документальний супровід товарів” є засвоєння основ митного регулювання зовнішньоекономічної діяльності в Україні, основних напрямків митної політики, порядку та умов переміщення через митний кордон товарів і транспортних засобів, стягнення митних платежів, митного оформлення і митного контролю, складання документів, необхідних для митних цілей.
Description: Метою викладання дисципліни “Митні процедури та документальний супровід товарів” є засвоєння основ митного регулювання зовнішньоекономічної діяльності в Україні, основних напрямків митної політики, порядку та умов переміщення через митний кордон товарів і транспортних засобів, стягнення митних платежів, митного оформлення і митного контролю, складання документів, необхідних для митних цілей.
URI: http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/6056
Appears in Collections:Навчально-методичне забезпечення кафедри
1.2.1. Митні процедури та документальний супровід товарів

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
МЕТОДИЧКА митні процедури.docxМЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ для вивчення курсу лекцій, проведення семінарських і практичних занять та самостійної роботи студентів за модульно-рейтинговою системою з дисципліни «МИТНІ ПРОЦЕДУРИ ТА ДОКУМЕНТАЛЬНИЙ СУПРОВІД ТОВАРІВ»93.48 kBMicrosoft Word XMLView/Open 


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.