Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/6054
Название: МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ для виконання контрольної роботи з дисципліни «Економіка й організація інноваційної діяльності» для студентів за напрямом підготовки ОКР бакалавр 6.030504 «Економіка підприємства»
Авторы: Ткачук, Світлана Петрівна
Ключевые слова: економіка
підприємство
конкуренція
діагностика
Дата публикации: сен-2016
Издатель: ФОП "Масловатий С.О."
Библиографическое описание: Ткачук С.П. МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ для виконання контрольної роботи з дисципліни «Економіка й організація інноваційної діяльності» для студентів за напрямом підготовки ОКР бакалавр 6.030504 «Економіка підприємства» /С.П. Ткачук, - Умань : 2016. - 31 С.
Краткий обзор (реферат): Ринкові перетворення в економіці, освіті та інших сферах діяльності в Україні потребують інноваційного підходу. Сучасна інноваційна теорія постійно збагачується новими положеннями прояву дії економічних і соціальних законів, нагромадженням інформації про явища і процеси в економіці, обґрунтуванням категорій.
Описание: Ринкові перетворення в економіці, освіті та інших сферах діяльності в Україні потребують інноваційного підходу. Сучасна інноваційна теорія постійно збагачується новими положеннями прояву дії економічних і соціальних законів, нагромадженням інформації про явища і процеси в економіці, обґрунтуванням категорій.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/6054
Располагается в коллекциях:Навчально-методичне забезпечення кафедри

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
Методичка ЕОІД-заочніки.docМЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ для виконання контрольної роботи з дисципліни «Економіка й організація інноваційної діяльності» для студентів за напрямом підготовки ОКР бакалавр 6.030504 «Економіка підприємства»270 kBMicrosoft WordПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.