Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/6050
Название: Лекційні матеріали з дисципліни:"Економіка та організація діяльності об’єднань підприємств" для спеціальності 051"Економіка підприємства"
Авторы: Пархоменко, Людмила Андріївна
Ключевые слова: лекції ЕОДОП
Дата публикации: сен-2016
Издатель: УНУС
Библиографическое описание: Лекційні матеріали з дисципліни:"Економіка та організація діяльності об’єднань підприємств" для спеціальності 051"Економіка підприємства"
Краткий обзор (реферат): Розглядається правові основи й організаційні форми забезпечення ефективного функціонування підприємницьких структур у ринковій економіці.Форми, види та причини виникнення спеціалізації. Основні напрями та закони регулювання корпоративного сектора. Мета державного регулювання діяльності корпоративного сектора. Основні форми державного регулювання ринку цінних паперів.Сутність холдингу. Взаємовідносини між холдинговою компанією та дочірніми підприємствами. Функції та причини створення холдингових компаній. Типи холдингових структур та особливості управління.
Описание: лекційні матеріали з дисципліни:"Економіка та організація діяльності об’єднань підприємств" для вивчення модуля 1.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/6050
Располагается в коллекциях:Навчально-методичне забезпечення кафедри

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
ЛЕКЦІЇ_ЕОДОП-м1ї.PDF1,35 MBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.