Please use this identifier to cite or link to this item: http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/6045
Title: МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ ДЛЯ ПРОВЕДЕННЯ ПРАКТИЧНИХ ЗАНЯТЬ ТА САМОСТІЙНОЇ РОБОТИ СТУДЕНТІВ З ДИСЦИПЛІНИ «ЕКОНОМІЧНЕ УПРАВЛІННЯ ПІДПРИЄМСТВОМ»
Authors: Тупчій, Оксана Сергіївна
Keywords: Економічне управління підприємством
контролінг на підприємстві
типологія бюджетів підприємства
організація бюджетного управління
управління грошовими потоками підприємства
фінансова діагностика підприємства
Issue Date: 5-Sep-2016
Publisher: ФОП "Масловатий"
Citation: Методичні вказівки для проведення практичних занять та самостійної роботи студентів з дисципліни «Економічне управління підприємством» для студентів за спеціальністю 051 «Економіка». – Умань: Уманський НУС, 2016. – 34 с.
Abstract: «Економічне управління підприємством» формує теоретичні знання щодо системного уявлення про економічне управління підприємством та забезпечує набуття практичних навичок використання технологій та інструментарію бюджетного та фінансового управління підприємством. Дисципліна «Економічне управління підприємством» є логічним продовженням курсу «Економіка підприємства», який вивчається на бакалаврському рівні. Мистецтво управління полягає не тільки у формулюванні позитивного іміджу, але й в успішному управлінні процесом виробництва та господарською діяльністю підприємства загалом, що і є предметом вивчення дисципліни економічне управління підприємством.
Description: Методичні вказівки для проведення практичних занять та самостійної роботи студентів з дисципліни «Економічне управління підприємством» для студентів за спеціальністю 051 «Економіка»
URI: http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/6045
Appears in Collections:Навчально-методичне забезпечення кафедри

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
метод ЕУП ТУПЧІЙ_.pdfМетодичні вказівки для проведення практичних занять та самостійної роботи студентів з дисципліни «Економічне управління підприємством» для студентів за спеціальністю 051 «Економіка»399,83 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.