Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/5995
Название: Методичні вказівки до вивчення дисципліни ОБЛІК ЗА МІЖНАРОДНИМИ СТАНДАРТАМИ
Другие названия: для студентів заочної форми навчання Галузь знань: 07 Управління та адміністрування Спеціальність: 071 Облік і оподаткування ОКР «магістр» ОКР «спеціаліст»
Авторы: Бобко, Валентин Володимирович
Ключевые слова: активи
гармонізація обліку
пасиви
фінансовий облік
баланс
податкова політика
МСБО
chart of accounts
МСФЗ
documentation
Дата публикации: фев-2016
Издатель: Видавничо-полігра¬фічний центр Уманський НУС
Библиографическое описание: Бобко В.В., Поліщук О.М., Мельник В.В. Бухгалтерський облік: Методичні вказівки до вивчення дисципліни / В.В. Бобко, О.М. Поліщук, В.В. Мельник – Умань: Видавничо-полігра-фічний центр Уманський НУС, 2016. – 21 с.
Краткий обзор (реферат): Метою методичних вказівок є підвищення рівня знань студентів діючих національних положень (стандартів) бухгалтерського обліку та міжнародних стандартів бухгалтерського обліку, визначення та порядку визнання елементів фінансових звітів, розбіжностей в обліку за міжнародними та національними стандартами бухгалтерського обліку. Методичні вказівки передбачають вивчення студентами особливостей ведення бухгалтерського обліку за міжнародними стандартами бухгалтерського обліку та складання фінансової звітності у відповідності до міжнародних (стандартів) фінансової звітності.
Описание: Методичні вказівки до вивчення дисципліни розроблено у відповідності до робочої навчальної програми, складеної на підставі типової програми з міжнародних стандартів фінансової звітності, затвердженої Департаментом кадрової політики, аграрної освіти та науки Міністерства аграрної політики України та ДСВО МОН України «Освітньо-кваліфікаційна характеристика магістра спеціальності – "Облік і оподаткування". Методичні вказівки побудовані за вимогами кредитно-модульної системи організації навчального процесу у вищих навчальних закладах.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/5995
Располагается в коллекциях:Навчально-методичне забезпечення кафедри
1.2.6. Облік за міжнародними стандартами

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
Metod_MSFZ_zaoch.pdf796,94 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.