Please use this identifier to cite or link to this item: http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/5964
Title: МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ для виконання завдань самостійної роботи з дисципліни хімія аналітична, фізична і колоїдна для спеціальності 202 «Захист і карантин рослин»
Authors: Жиляк, Іван Дмитрович
Keywords: фізична хімія
аналітична хімія
колоїдна хімія
сполуки
елементи
розчини
Issue Date: 2015
Publisher: Умань, Візаві
Citation: Методичні вказівки з курсу хімії аналітичної, фізичної і колоїдної для виконання завдань самостійної роботи під керівництвом викладача / Жиляк І.Д., Бойко М.М. -Умань: Візаві, 2015. - 44 с.
Abstract: Методичні вказівки розроблені як допоміжний матеріал до основної навчальної літератури з курсу аналітичної, фізичної та колоїдної хімії (методичні вказівки до лабораторних занять з фізичної та колоїдної хімії для студентів, що проходять підготовку за спеціальностю 202 «Захист і карантин рослин», містять контрольні завдання для самостійної роботи під керівництвом викладача та перевірки знань до кожної теми за модульно-рейтинговою системою, а також включають теоретичний матеріал. Контрольні завдання побудовані таким чином, щоб якомога більше заохотити студентів до самостійного виконання завдань і частково містять питання основного базового матеріалу з аналітичної, фізичної та колоїдної хімії, які професійно орієнтовані до спеціальності.
URI: http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/5964
Appears in Collections:1.5.4. Хімія аналітична, фізична і колоїдна
Навчально-методичне забезпечення кафедри

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
zhilyak met vk 5.pdf902.29 kBAdobe PDFView/Open 


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.