Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/591
Название: Ефективність виробництва продукції бджільництва в сільськогосподарських підприємствах
Авторы: Жученко, Дмитро Борисович
Ключевые слова: бджільництво
ефективність виробництва
концентрація
продуктивність
оптимальний план розвитку
кооперативне об’єднання пасічників
сільськогосподарські підприємства
Дата публикации: 2015
Издатель: Видавець «Сочінський»
Библиографическое описание: Жученко Д. Б. Ефективність виробництва продукції бджільництва в сільськогосподарських підприємствах: монографія / Д. Б. Жученко, В. С. Уланчук. – Умань : Видавець «Сочінський», 2015. – 197 с.
Краткий обзор (реферат): У монографії досліджено теоретичні, методичні та прикладні чинники підвищення ефективності виробництва продукції бджільництва, як цілісної системи економічних, технологічних, організаційних факторів, що забезпечують розвиток галузі бджільництва в сучасних умовах господарювання. Проаналізовано теоретичні засади функціонування галузі бджільництва та окреслено роль бджолопродукції і бджолозапилення в продовольчому забезпеченні населення та розвитку інших галузей АПК. Визначено динаміку і тенденції розвитку галузі бджільництва, розкрито основні чинники, що формують ефективність виробництва її продукції. Розроблено комплексну модель оптимального плану розвитку галузі бджільництва в сільськогосподарських підприємствах і сформовано концептуальні положення щодо розвитку даної галузі та підвищення ефективності виробництва її продукції на перспективу. Розраховано на наукових працівників, викладачів, аспірантів, студентів вищих навчальних закладів і фахівців галузі бджільництва.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/591
Располагается в коллекциях:Наукові матеріали кафедри

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
Жученко_Монографія.pdf369,35 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.