Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/588
Название: Ефективність виробництва продукції бджільництва в сільськогосподарських підприємствах
Авторы: Жученко, Дмитро Борисович
Ключевые слова: бджільництво
ефективність виробництва
концентрація
продуктивність
оптимальний план розвитку
кооперативне об’єднання пасічників
сільськогосподарські підприємства
Дата публикации: июн-2014
Издатель: Видавничо-поліграфічний центр «Візаві»
Библиографическое описание: Жученко, Дмитро Борисович. Ефективність виробництва продукції бджільництва в сільськогосподарських підприємства. 08.00.04-економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності) [Текст] : автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук / Д. Б. Жученко, 2014. - 20 с.
Краткий обзор (реферат): Визначено теоретичні, методичні та прикладні чинники підвищення ефективності виробництва продукції бджільництва, як цілісної системи економічних, технологічних, організаційних факторів, що забезпечують розвиток галузі бджільництва в сучасних умовах господарювання. Проаналізовано теоретичні засади функціонування галузі бджільництва та окреслено роль бджолопродукції і бджолозапилення в продовольчому забезпеченні населення та розвитку інших галузей АПК. Визначено динаміку і тенденції розвитку галузі бджільництва, розкрито основні чинники, що формують ефективність виробництва її продукції. Розроблено комплексну модель оптимального плану розвитку галузі бджільництва в сільськогосподарських підприємствах і сформовано концептуальні положення щодо розвитку галузі бджільництва та підвищення ефективності виробництва продукції на перспективу.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/588
Располагается в коллекциях:Наукові матеріали кафедри

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
Жученко_aref.rtf.pdf620,89 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.