Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/5879
Название: Методичні вказівки для виконання лабораторних робіт з дисципліни "Інформаційні технології в готельно-ресторанній та туристичній індустрії" для студентів освітнього рівня бакалавр зі спеціальностей 241 "Готельно-ресторанна справа", 242 "Туризм"
Авторы: Ліщук, Роман Ігорович
Ключевые слова: інформаційні технології
СУБД
БД
Дата публикации: 2016
Издатель: УНУС
Библиографическое описание: Ліщук Р.І. Методичні вказівки для виконання лабораторних робіт з дисципліни "Інформаційні технології в готельно-ресторанній та туристичній індустрії". - Умань, 24 с.
Краткий обзор (реферат): Методичні вказівки для виконання лабораторних робіт з дисципліни "Інформаційні технології в готельно-ресторанній та туристичній індустрії" формують практичні навички з основ розробки і використання інформаційних технологій: принципів побудови сучасних баз даних та систем управління базами даних, організації діалогу користувача з інформаційною системою, методів збору, обробки, передачі і використання інформації.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/5879
Располагается в коллекциях:Навчально-методичне забезпечення кафедри
1.5.5. Інформаційні технології в готельно-ресторанній та туристичній індустрії
1.4.8. Інформаційні технології в готельно-ресторанній та туристичній індустрії

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
lab.docМетодичні вказівки для виконання лабораторних робіт з дисципліни "Інформаційні технології в готельно-ресторанній та туристичній індустрії"1,12 MBMicrosoft WordПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.