Please use this identifier to cite or link to this item: http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/5877
Title: Методичні вказівки для виконання лабораторних робіт з дисципліни "Інформаційні системи і технології" для студентів освітнього рівня бакалавр зі спеціальностей 241 "Готельно-ресторанна справа", 242 "Туризм"
Authors: Ліщук, Роман Ігорович
Keywords: інформаційні системи
інформатика
Issue Date: 2016
Publisher: УНУС
Citation: Ліщук Р.І. Методичні вказівки для виконання лабораторних робіт з дисципліни "Інформаційні системи і технології" . - Умань, 80 с.
Abstract: Методичні вказівки для виконання лабораторних робіт з дисципліни "Інформаційні системи і технології" формують практичні навички використання засобів сучасних інформаційно-комунікаційних технологій, передбачають уміння працювати з системними та прикладними програмними засобами загального призначення: операційними системами, програмами-архіваторами, антивірусними програмами, редакторами текстів, графічними редакторами, електронними таблицями, системами управління базами даних, інформаційно-пошуковими системами, а також програмами для роботи з електронною поштою; здійснювати пошук потрібної інформації в мережі Інтернет; розв’язувати задачі за допомогою інформаційно-комунікаційних технологій.
URI: http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/5877
Appears in Collections:1.1.6. Інформаційні системи і технології
1.2.2. Інформаційні системи і технології
Навчально-методичне забезпечення кафедри

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
lec.doc
???org.dspace.app.webui.jsptag.ItemTag.accessRestricted???
Методичні вказівки для виконання лабораторних робіт з дисципліни "Інформаційні системи і технології"7.36 MBMicrosoft WordView/Open 


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.