Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/5860
Название: Методичні вказівки до виконання семінарських (практичних) завдань та самостійної роботи з дисципліни «Cтрахування в готельно-ресторанній сфері»
Авторы: Парубок, Наталія Василівна
Ключевые слова: Страхування
Страховий випадок
Готельно-ресторанна сфера
Відшкодування
Дата публикации: 30-авг-2016
Издатель: Уманський національний університет садівництва
Библиографическое описание: Методичні вказівки до виконання семінарських (практичних) завдань та самостійної роботи з дисципліни «Cтрахування в готельно-ресторанній сфері» для студентів напряму підготовки 6.140101 «Готельно-ресторанна справа».- Умань, 2016. – 36с.
Краткий обзор (реферат): Опанувавши дисципліну, студенти мають знати: - сутність страхування та його роль в економіці; - основну термінологію, яка використовується у страхуванні; - основні тенденції розвитку страхової справи у сучасному ринковому середовищі України та інших країнах.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/5860
Располагается в коллекциях:Навчально-методичне забезпечення кафедри

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
Метод.реком. Страхування в ГРС.pdfМетодичні вказівки до виконання семінарських (практичних) завдань та самостійної роботи з дисципліни «Cтрахування в готельно-ресторанній сфері» для студентів напряму підготовки 6.140101 «Готельно-ресторанна справа»527,27 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.