Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/5840
Название: Робоча програма з дисципліни "Основи наукових досліджень" напрям підготовки 6.140103 "Туризм", 6.140101 "Готельно-ресторанна справа"
Авторы: Транченко, Людмила Володимирівна
Ключевые слова: методи
наукові дослідження
освіта
методика
наука
гіпотеза
судження
принцип
наукова ідея
закон
науковий факт
Дата публикации: 2016
Издатель: Уманський національний університет садівництва
Библиографическое описание: Робоча програма з дисципліни "Основи наукових досліджень" напрям підготовки 6.140103 "Туризм", 6.140101 "Готельно-ресторанна справа". Умань. 2016.
Краткий обзор (реферат): Актуальність навчальної дисципліни зумовлена інтеграцією виробництва з наукою, перехід до нових принципів їх взаємодії, які в умовах ринкової економіки стають необхідними, є одним із важливіших напрямів удосконалення вищої освіти в країні і підготовки кваліфікованих спеціалістів. Успішно вирішувати проблеми розвитку агропромислового виробництва та зовнішньоекономічної діяльності можна лише на основі глибокого засвоєння теоретичного матеріалу, набуття навичок науково-дослідної роботи і впровадження її результатів у виробничий процес.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/5840
Располагается в коллекциях:Навчально-методичне забезпечення кафедри
1.4.7. Основи наукових досліджень
1.5.4. Основи наукових досліджень

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
Робоча програма Основи наукових досліджень напрям Туризм і ГРСdoc.docРобоча програма з дисципліни "Основи наукових досліджень"333 kBMicrosoft WordПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.