Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/5823
Название: МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ для виконання завдань із самостійної роботи з курсу фізичної і колоїдної хімії для спеціальності 181 «Харчові технології»
Авторы: Жиляк, Іван Дмитрович
Ляховська, Неля Олександрівна
Бойко, Мирослава Миколаївна
Казаку, Ірина Миколаївна
Ключевые слова: фізична хімія
колоїдна хімія
харчові технології
Дата публикации: 2016
Издатель: Умань, Візаві
Библиографическое описание: Жиляк І.Д., Бойко М.М., Ляховська Н.О., Казаку І.М. Методичні вказівки для виконання завдань із самостійної роботи з курсу фізичної і колоїдної хімії під керівництвом викладача. – Умань: Візаві, 2016. - 68 с.
Краткий обзор (реферат): Методичні вказівки розроблені як допоміжний матеріал до основної навчальної літератури з курсу фізичної та колоїдної хімії (методичні вказівки до лабораторних занять з фізичної та колоїдної хімії) для студентів, що проходять підготовку зі спеціальності: 181 «Харчові технології», містять контрольні завдання для самостійної роботи під керівництвом викладача та перевірки знань до кожної теми за модульно-рейтинговою системою, а також включають теоретичний матеріал.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/5823
Располагается в коллекциях:Навчально-методичне забезпечення кафедри
1.1.5. Фізична і колоїдна хімія

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
zhilyak met vk 3.pdfметодичні вказівки1,21 MBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.