Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/5802
Название: Опорний конспект лекцій з дисципліни ХІМІЯ З ОСНОВАМИ БІОГЕОХІМІЇ Спеціальність 101 «Екологія»
Авторы: Жиляк, Іван Дмитрович
Ключевые слова: хімія
біогеохімія
екологія
неорганічна хімія
біонеорганічна хімія
радіаційна хімія
фізична хімія
колоїдна хімія
Дата публикации: 2016
Издатель: Уманський НУС
Библиографическое описание: Жиляк І.Д. Опорний конспект лекцій з дисципліни ХІМІЯ З ОСНОВАМИ БІОГЕОХІМІЇ Спеціальність 101 «Екологія». - Умань. - 2016. - 98 с.
Краткий обзор (реферат): Хімія є однією з основних фундаментальних природничих наук. У сучасному суспільстві хімія є потужним джерелом продуктивних сил. Зокрема, інтенсифікація науково-технічного прогресу в сільськогосподарському виробництві вимагає раціонального використання досягнень хімічної науки та посилення хімічного і екологічного контролю за господарською діяльністю. Цей курс підготовки бакалаврів-екологів є комплексним і включає як складові неорганічну, органічну, біонеорганічну, біоорганічну, аналітичну, фізичну, колоїдну та радіаційну хімії. Все це спрямовано на цільову фундаментальну підготовку з хімії. Таким чином, основною метою вивчення хімії з основами біогеохімії є оволодіння знаннями про властивості, будову, способи одержання та застосування хімічних елементів та їх сполук, формування навичок виконання хімічного експерименту, як основи екологічного контролю стану довкілля. Основні завдання підготовки з хімії: - створення наукової бази для вивчення ряду професійно орієнтованих та спеціальних дисциплін (екології, агроекології, ґрунтознавства, радіобіології, агрохімії, екологічної токсикології, інтегрованого захисту рослин тощо); - засвоєння основних прийомів виконання хімічного експерименту та математичної обробки його результатів.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/5802
Располагается в коллекциях:Навчально-методичне забезпечення кафедри
1.1.4. Хімія з основами біогеохімії

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
zhilyak lek 4.pdfлекція1,1 MBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.