Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/5743
Название: Методичні вказівкита завдання для виконання самостійної роботи для студентів освітньо-кваліфікаційного рівня магістр з галузі знань 20 «Аграрні науки та продовольство», спеціальності 201 "Агрономія" спеціалізації "Експертна оцінка ґрунтів", "Селекція і генетика с.-г. культур"
Авторы: Миколайчук, Ярослав Леонідович
Ключевые слова: Моделювання
Модель
Лінійне програмування
Дослідження операцій
Статистика
Дата публикации: 2016
Издатель: УНУС
Библиографическое описание: Моделювання технологічних процесів і систем: Методичні вказівкита завдання для виконання самостійної роботи для студентів освітньо-кваліфікаційного рівня магістр з галузі знань 20 «Аграрні науки та продовольство», спеціальності 201 "Агрономія" спеціалізації "Експертна оцінка ґрунтів", "Селекція і генетика с.-г. культур" / Я.Л. Миколайчук. - Умань, УНУС, 2016. - 61 с.
Краткий обзор (реферат): Методичні вказівкита завдання для виконання самостійної роботи для студентів освітньо-кваліфікаційного рівня магістр з галузі знань 20 «Аграрні науки та продовольство», спеціальності 201 "Агрономія" спеціалізації "Експертна оцінка ґрунтів", "Селекція і генетика с.-г. культур"
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/5743
Располагается в коллекциях:1.1.4 Моделювання технологічних процесів і систем
Навчально-методичне забезпечення кафедри

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
+Сам роб МТПіС ДФН 16-17.pdfМетодичні вказівкита завдання для виконання самостійної роботи для студентів освітньо-кваліфікаційного рівня магістр з галузі знань 20 «Аграрні науки та продовольство», спеціальності 201 "Агрономія" спеціалізації "Експертна оцінка ґрунтів", "Селекція і генетика с.-г. культур"2,65 MBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.