Please use this identifier to cite or link to this item: http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/5734
Title: МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ ДЛЯ НАПИСАННЯ КОНТРОЛЬНИХ РОБІТ З ДИСЦИПЛІНИ «КОНКУРЕНТОСПРОМОЖНІСТЬ ПІДПРИЄМСТВА» ДЛЯ СТУДЕНТІВ ЗАОЧНОЇ ФОРМИ НАВЧАННЯ
Authors: Жарун, Олена Володимирівна
Keywords: економіка
підприємство
конкуренція
діагностика
Issue Date: Sep-2016
Publisher: ФОП "Масловатий С.О."
Citation: Жарун О.В. Методичні вказівки для написання контрольних робіт з дисципліни "Конкурентоспроможність підприємства" / О.В. Жарун - Умань : 2016. - 12 С.
Abstract: Практика розвитку сучасного бізнесу доводить, що без конкурентоспроможності неможливо забезпечити успіх підприємства в його боротьбі за виживання, досягнення провідних ринкових позицій та забезпечення довготривалого ефективного функціонування в динамічному конкурентному середовищі. Вказані обставини зумовлюють актуальність і необхідність вивчення студентами дисципліни «Конкурентоспроможність підприємства».
Description: Практика розвитку сучасного бізнесу доводить, що без конкурентоспроможності неможливо забезпечити успіх підприємства в його боротьбі за виживання, досягнення провідних ринкових позицій та забезпечення довготривалого ефективного функціонування в динамічному конкурентному середовищі. Вказані обставини зумовлюють актуальність і необхідність вивчення студентами дисципліни «Конкурентоспроможність підприємства».
URI: http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/5734
Appears in Collections:Навчально-методичне забезпечення кафедри
1.1.6. Конкурентоспроможність підприємства

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
методичні вказівки з контрольна робота з КП_с паролем.pdfМЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ ДЛЯ НАПИСАННЯ КОНТРОЛЬНИХ РОБІТ З ДИСЦИПЛІНИ «КОНКУРЕНТОСПРОМОЖНІСТЬ ПІДПРИЄМСТВА» ДЛЯ СТУДЕНТІВ ЗАОЧНОЇ ФОРМИ НАВЧАННЯ348.07 kBAdobe PDFView/Open 


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.