Please use this identifier to cite or link to this item: http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/5733
Title: МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ ДЛЯ САМОСТІЙНОЇ РОБОТИ З ДИСЦИПЛІНИ «АНАЛІЗ ГОСПОДАРСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ» СТУДЕНТІВ ДЕННОЇ І ЗАОЧНОЇ ФОРМИ НАВЧАННЯ
Authors: Скоколюк, Сергій Юрійович
Нестерчук, Юлія Олександрівна
Жарун, Олена Володимирівна
Keywords: економіка
аналіз
господарська
діяльність
підприємство
баланс
Issue Date: Sep-2016
Publisher: ФОП "Масловатий С.О."
Citation: Соколюк С.Ю. Методичні вказівки для виконання самостійної роботи з дисципліни "Аналіз господарської діяльності" /С.Ю. Соколюк, Ю.О. Нестерчук, О.В. Жарун - Умань : 2016. - 47 С.
Abstract: У результаті вивчення курсу “Аналіз господарської діяльності підприємства” студенти повинні оволодіти методами аналізу, навчитись глибоко розуміти сутність економічних явищ і процесів, їх взаємозв’язок і взаємозалежність, уміти їх систематизувати і модулювати, визначати вплив факторів, оцінювати результати діяльності, виявляти резерви підвищення ефективності виробництва. Використовуючи знання, здобуті при вивченні даного курсу, студенти повинні уміти виробляти стратегію і тактику розвитку підприємства, обґрунтовувати плани і управлінські рішення, здійснювати контроль за їх виконанням, оцінювати результати роботи підприємства в цілому, його підрозділів і працівників.
Description: У результаті вивчення курсу “Аналіз господарської діяльності підприємства” студенти повинні оволодіти методами аналізу, навчитись глибоко розуміти сутність економічних явищ і процесів, їх взаємозв’язок і взаємозалежність, уміти їх систематизувати і модулювати, визначати вплив факторів, оцінювати результати діяльності, виявляти резерви підвищення ефективності виробництва. Використовуючи знання, здобуті при вивченні даного курсу, студенти повинні уміти виробляти стратегію і тактику розвитку підприємства, обґрунтовувати плани і управлінські рішення, здійснювати контроль за їх виконанням, оцінювати результати роботи підприємства в цілому, його підрозділів і працівників.
URI: http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/5733
Appears in Collections:Навчально-методичне забезпечення кафедри

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
методичка самостійна робота_с паролем.pdf
???org.dspace.app.webui.jsptag.ItemTag.accessRestricted???
МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ ДЛЯ САМОСТІЙНОЇ РОБОТИ З ДИСЦИПЛІНИ «АНАЛІЗ ГОСПОДАРСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ» СТУДЕНТІВ ДЕННОЇ І ЗАОЧНОЇ ФОРМИ НАВЧАННЯ537.49 kBAdobe PDFView/Open 


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.