Please use this identifier to cite or link to this item: http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/5732
Title: МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ ДЛЯ САМОСТІЙНОЇ РОБОТИ З ДИСЦИПЛІНИ «КОНКУРЕНТОСПРОМОЖНІСТЬ ПІДПРИЄМСТВА» ДЛЯ СТУДЕНТІВ ЗАОЧНОЇ ФОРМИ НАВЧАННЯ
Authors: Жарун, Олена Володимирівна
Keywords: Конкурентоспроможність
підприємство
конкуренція
діагностика
Issue Date: Sep-2016
Publisher: ФОП "Масловатий С.О."
Citation: Жарун О.В. Методичні вказівки для виконання самостійної роботи з дисципліни "Конкурентоспроможність підприємства" / О.В. Жарун - Умань : 2016. - 25 С.
Abstract: Рекомендації охоплюють такі складові навчального процесу: від загальної структури курсу до проведення практичних занять, самостійної роботи, вміщують рекомендації та завдання щодо виконання контрольної роботи. Матеріали допоможуть ефективно організувати опанування курсу та систематизувати набуті знання при підготовці до контрольних заходів з дисципліни.
Description: Рекомендації охоплюють такі складові навчального процесу: від загальної структури курсу до проведення практичних занять, самостійної роботи, вміщують рекомендації та завдання щодо виконання контрольної роботи. Матеріали допоможуть ефективно організувати опанування курсу та систематизувати набуті знання при підготовці до контрольних заходів з дисципліни.
URI: http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/5732
Appears in Collections:Навчально-методичне забезпечення кафедри
1.1.6. Конкурентоспроможність підприємства

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Методичка самост робота КП_с паролем.pdfМЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ ДЛЯ САМОСТІЙНОЇ РОБОТИ З ДИСЦИПЛІНИ «КОНКУРЕНТОСПРОМОЖНІСТЬ ПІДПРИЄМСТВА» ДЛЯ СТУДЕНТІВ ЗАОЧНОЇ ФОРМИ НАВЧАННЯ408.43 kBAdobe PDFView/Open 


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.