Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/5693
Название: Звітність підприємств. Робочий зошит для виконання практичних завдань студентів денної форми навчання спеціальності 071 "Облік і оподаткування"
Другие названия: Звітність підприємств. Робочий зошит для виконання практичних завдань студентів денної форми навчання спеціальності 071 "Облік і оподаткування"
Авторы: Кучеренко, Тамара Євгеніївна
Михайловина, Світлана Олексіївна
Славгородська, Альона Андріївна
Ключевые слова: Звітність
Баланс
Актив
Пасив
Кореспонденція
Рахунки
Дата публикации: 25-авг-2016
Издатель: Уманський НУС
Библиографическое описание: Робочий зошит для виконання практичних завдань з дисципліни «Звітність підприємства» для студентів денної форми навчання спеціальності 071 «Облік і оподаткування» освітнього ступеня спеціаліст / Т.Є.Кучеренко, С.О. Михайловина, А.А. Славгородська — Умань, 2016. – 37 с.
Краткий обзор (реферат): Завданням дисципліни є вивчення методології, методики та принципів складання фінансової, податкової, статистичної та спеціальної звітності.
Описание: Дисципліна включає вивчення порядку складання окремих форм фінансової звітності: Балансу (Звіту про фінансовий стан) (ф. №1), Звіту про фінансові результати (Звіту про сукупний дохід) (ф. №2), Звіту про рух грошових коштів (ф. №3), звіту про власний капітал (ф. №4), Приміток до фінансової звітності (ф. №5), Декларації з податку на додану вартість, Декларації по податку на прибуток, річної статистичної звітності сільськогосподарських підприємств (ф. № 50 с.-г.).
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/5693
Располагается в коллекциях:Навчально-методичне забезпечення кафедри
Навчально-методичне забезпечення кафедри

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
Робочий зошит Звітність підприємств.pdfзвітність підприємств. Робочий зошит для виконання практичних завдань студентів денної форми навчання спеціальності 071 "Облік і оподаткування"756,63 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.