Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/5692
Название: Звітність підприємств. Методичні вказівки для практичних і індивідуальних занять студентів денної форми навчання спеціальності 071 "Облік і оподаткування"
Другие названия: Звітність підприємств. Методичні вказівки для практичних і індивідуальних занять студентів денної форми навчання спеціальності 071 "Облік і оподаткування"
Авторы: Кучеренко, Тамара Євгеніївна
Михайловина, Світлана Олексіївна
Славгородська, Альона Андріївна
Ключевые слова: Звітність
Баланс
Актив
Пасив
Кореспонденція
Дата публикации: 25-авг-2016
Издатель: Уманський НУС
Библиографическое описание: Методичні вказівки з дисципліни «Звітність підприємств» для виконання практичних та індивідуальних занять для студентів денної форми навчання напряму підготовки 6.030509 «Облік і аудит»/ Т.Є.Кучеренко, Михайловина С.О., А.А. Славгородська — Умань, 2016. – 58 с.
Краткий обзор (реферат): Програма курсу "Звітність підприємств" розрахована на студентів економічних спеціальностей освітньо-кваліфікаційного рівня "магістр".
Описание: Метою дисципліни "Звітність підприємств" є набуття навиків студентами в процесі складання окремих форм та статей фінансової звітності для надання правильної, правдивої та неупередженої інформації про фінансовий стан, результати діяльності та рух грошових коштів підприємства.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/5692
Располагается в коллекциях:Навчально-методичне забезпечення кафедри

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
Методичні вказівки Звітність підприємств.pdfЗвітність підприєств. Методичні вказівки.546,93 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.