Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/5672
Название: Конспект лекцій із дисципліни "Бухгалтерський облік"
Другие названия: Accounting
Авторы: Бобко, Валентин Володимирович
Ключевые слова: облік
бухгалтерський облік
активи
синтетичні рахунки
пасиви
аналітичні рахунки
accounts
chart of accounts
balance
documentation
Дата публикации: янв-2017
Издатель: Уманський НаУС
Библиографическое описание: Бобко В.В. Бухгалтерський облік: Конспект лекцій / В.В. Бобко // – Умань: Видавничо-полігра¬фічний центр Уманський НУС, 2017. – 216 с.
Серия/номер: УДК;657 (075.8)
Краткий обзор (реферат): Конспект лекцій до вивчення дисципліни розроблено у відповідності до робочої навчальної програми, складеної на підставі типової програми з бухгалтерського обліку, затвердженої Департаментом кадрової політики, аграрної освіти та науки Міністерства аграрної політики України 04.03.2003р. – К.: Аграрна освіта, 2003. Конспект лекцій побудовано за вимогами кредитно-модульної системи організації навчального процесу у вищих навчальних закладах.
Описание: Дисципліна «Бухгалтерський облік» є складовою програми по підготовці дипломованих фахівців із спеціальності «Економіка підприємства», «Фінанси і кредит» та «Маркетинг». У цьому зв’язку важливе значення набуває вивчення загальних понять про облік в господарській діяльності, сутності і призначення бухгалтерського обліку в управлінні, об’єктів обліку, предмета і методу бухгалтерського обліку, критеріїв визнання активів, зобов’язань, доходів і витрат, їх вартісної оцінки, а також теоретичних основ бухгалтерських процедур. Методичні вказівки містять матеріал для опанування студентами економічних спеціальностей сутності принципів бухгалтерського обліку, концепції правового і нормативно-методологічного регулювання бухгалтерського обліку в Україні.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/5672
Располагается в коллекциях:Навчально-методичне забезпечення кафедри
1.2.6. Бухгалтерський облік
1.2.6. Бухгалтерський облік
1.2.6. Бухгалтерський облік
1.2.6. Бухгалтерський облік

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
Conspekt.pdf2,85 MBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.