Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/5658
Название: Методичні вказівки до вивчення дисципліни «Страхові послуги та діяльність страхових організацій»
Авторы: Прокопчук, Олена Тодорівна
Ключевые слова: Страхові послуги
Страхування
Страховий продукт
Страховий ринок
Дата публикации: 2017
Издатель: Видавець «Сочінський»
Библиографическое описание: Методичні вказівки до вивчення дисципліни «Страхові послуги та діяльність страхових організацій» для студентів освітньо рівня «Бакалавр» спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» / О.Т. Прокопчук. – Умань.: Видавець «Сочінський», 2017. – 128 с.
Краткий обзор (реферат): Методичні вказівки містять пояснювальну записку, навчально-тематичний план, програмний матеріал до вивчення дисципліни «Страхові послуги та діяльність страхових організацій», методичні вказівки до виконання практичної роботи для студентів денної форми навчання, фонд законодавчого та інструктивного матеріалу, задачі, методичні рекомендації до розв’язання задач, додатки, а також список рекомендованої літератури. Видання відповідає вимогам навчальної дисципліни для підготовки фахівців спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» та призначене для студентів, аспіратів, викладачів, фінансистів та усіх, хто цікавиться та переймається сучасними проблемами страхового підприємництва.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/5658
Располагается в коллекциях:Навчально-методичне забезпечення кафедри
1.3.3. Страхові послуги та діяльність страхових організацій

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
Страхов. посл._Методичка 2017_Прокопчук О.Т.pdf6,86 MBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.