Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/5641
Название: Опорний конспект лекції з дисципліни "Економіка праці і соціально-трудові відносини". Тема 1.
Другие названия: Опорний конспект лекції з дисципліни "Економіка праці і соціально-трудові відносини". Тема 1.
Авторы: Чернега, Інна Іванівна
Ключевые слова: економіка праці
соціально-трудові відносини
трудові ресурси
трудовий потенціал
робоча сила
мотивація праці
продуктивність праці
міра праці
робочий час
Дата публикации: сен-2016
Издатель: ФОП "Масловатий"
Библиографическое описание: Чернега І.І. Опорний конспект лекції з дисципліни "Економіка праці і соціально-трудові відносини" для студентів факультету економіки і підприємництва для ОКР «Бакалавр». Тема 1 / І.І. Чернега // ФОП "Масловатий". - 2016. - С. 7.
Краткий обзор (реферат): Головною метою вивчення курсу "Економіка праці і соціально-трудові відносини" є формування у студентів системи теоретичних і практичних знань про категорії, поняття, механізми забезпечення ефективної зайнятості населення та прогресивного розвитку соціально-трудових відносин в Україні на всіх рівнях.
Описание: Головною метою вивчення курсу "Економіка праці і соціально-трудові відносини" є формування у студентів системи теоретичних і практичних знань про категорії, поняття, механізми забезпечення ефективної зайнятості населення та прогресивного розвитку соціально-трудових відносин в Україні на всіх рівнях.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/5641
Располагается в коллекциях:Навчально-методичне забезпечення кафедри

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
ТЕМА 1.docОпорний конспект лекції з дисципліни "Економіка праці і соціально-трудові відносини". Тема 1.51,5 kBMicrosoft WordПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.