Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/5636
Название: Опорний конспект лекцій з дисципліни "Міжнародні економічні відносини"
Другие названия: Опорный конспект лекций по дисциплине "Международные экономические отношения"
Авторы: Пітель, Ніна Якимівна
Ключевые слова: міжнародні економічні відносини
світове господарство
міжнародні економічні зв"язки
міжнародне співробітництво
глобальні проблеми сучасності
міжнародні економічні організації
Дата публикации: 2017
Издатель: Умань: УНУС
Библиографическое описание: Пітель Н.Я. Міжнародні економічні відносини. Опорний конспект лекцій для студентів за напрямом підготовки 6.030601 «Менеджмент». / Н.Я. Пітель - Умань, - УНУС. - 2017. - 41 с.
Краткий обзор (реферат): Опорний конспект лекцій з дисципліни "Міжнародні економічні відносини" для студентів за напрямом підготовки 6.030601 «Менеджмент» містить виклад основних питань стосовно розвитку світового господарства і міжнародних економічних відносин як важливого сегмента загальної системи економічних відносин з приводу розподілу, обміну і споживання матеріальних благ і послуг.
Описание: Опорний конспект лекцій з дисципліни "Міжнародні економічні відносини" висвітлює основні положення для формування системи знань, умінь та навичок з концептуальних засад, принципів і методів формування, регулювання та відтворення міжнародних економічних відносин, а також забезпечення розуміння та усвідомлення дії об’єктивних законів та принципів їх розвитку, вивчення форм міжнародних економічних відносин, основного інструментарію та умов їх реалізації в умовах глобальних економічних змін.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/5636
Располагается в коллекциях:Навчально-методичне забезпечення кафедри
1.4.4. Міжнародні економічні відносини

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
Опорний конспект лекцій Міжнародні економічні відносини 2017.pdfОпорний конспект лекцій з дисципліни "Міжнародні економічні відносини" для студентів за напрямом підготовки 6.030601 «Менеджмент»3,23 MBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.