Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/5635
Название: Методичні вказівки для самостійної роботи з дисципліни «Організація ціноутворення в готельно-ресторанній справі» для студентів напряму підготовки 6.140101 «Готельно-ресторанна справа»
Авторы: Нагернюк, Діана Валентинівна
Ключевые слова: ціна
попит
пропозиція
ціноутворення
калькуляція
конкурентне середовище
державне регулювання цін
кошторис
Дата публикации: 2016
Издатель: Уманський національний університет садівництва
Библиографическое описание: Нагернюк Д.В. Методичні вказівки для самостійної роботи з дисципліни «Організація ціноутворення в готельно-ресторанній справі» для студентів напряму підготовки 6.140101 «Готельно-ресторанна справа» / Д.В. Нагернюк. – Умань, 2016. – 21 с.
Краткий обзор (реферат): Метою навчальної дисципліни "Організація ціноутворення в готельно-ресторанній сфері" є формування системи знань у студентів з основ ціноутворення; вивчення вітчизняного та зарубіжного досвіду організації економічної діяльності та її фінансового забезпечення; оволодіння методами оцінювання витрат, визначення собівартості, калькулювання, розрахунку та обґрунтування тарифів, бюджетування, здобуття практичних навиків, які необхідні майбутнім фахівцям з готельно-ресторанної справи.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/5635
Располагается в коллекциях:Навчально-методичне забезпечення кафедри
1.5.9. Організація ціноутворення у сфері обслуговування

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
Методичні вказівки для самостійної роботи з дисципліни «Організація ціноутворення в готельно-ресторанній справі» для студентів напряму підготовки 6.140101 «Готельно-ресторанна справа».pdfМетодичні вказівки для самостійної роботи з дисципліни «Організація ціноутворення в готельно-ресторанній справі» для студентів напряму підготовки 6.140101 «Готельно-ресторанна справа»195,37 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.