Please use this identifier to cite or link to this item: http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/5633
Title: Методичні вказівки для проведення практичних (семінарських) занять з дисципліни «Історія розвитку готельно-ресторанного бізнесу» для студентів спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа»
Authors: Нагернюк, Діана Валентинівна
Keywords: готель
ресторан
послуга гостинності
індустрія гостинності
Issue Date: 2016
Publisher: Уманський національний університет садівництва
Citation: Нагернюк Д.В. Методичні вказівки для проведення практичних (семінарських) занять з дисципліни «Історія розвитку готельно-ресторанного бізнесу» для студентів спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа» / Д.В. Нагернюк. – Умань, 2016. – 21 с.
Abstract: Знання історії розвитку готельно-ресторанного бізнесу є одним з найактуальніших питань при вивченні специфіки функціонування індустрії гостинності.
URI: http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/5633
Appears in Collections:1.4.3. Історія розвитку готельно-ресторанного бізнесу
Навчально-методичне забезпечення кафедри

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Методичні вказівки для проведення практичних (семінарських) занять з дисципліни «Історія розвитку готельно-ресторанного бізнесу» для студентів спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа».pdf
???org.dspace.app.webui.jsptag.ItemTag.accessRestricted???
Методичні вказівки для проведення практичних (семінарських) занять з дисципліни «Історія розвитку готельно-ресторанного бізнесу» для студентів спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа» 570.75 kBAdobe PDFView/Open 


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.