Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/5623
Название: Державне регулювання довгострокової інноваційної політики в Україні.
Авторы: Мельник, Вячеслав Вікторович
Ключевые слова: економіка
інновації
розвиток
держава
конкуренція
технології
стратегія
криза
глобалізація
досвід
Дата публикации: 2016
Издатель: Уманський НУС
Библиографическое описание: Мельник В.В. Державне регулювання довгострокової інноваційної політики в Україні. / Мельник В.В.// Зб. Наук. праць Уманського національного університету садівництва. Редкол.:.О. Непочатенко(відп.ред.) та ін.-Умань:УНУС2016.–Вип.88.–Ч.:.2 Економічні науки. –344с.
Краткий обзор (реферат): В умовах глобалізації та постійного загострення конкуренції фундаментом для досягнення довгострокового економічного зростання та належного місця в світовому співтоваристві стає ґрунтовна державна інноваційна політика. Основними цілями державної політики щодо розвитку інноваційної діяльності в Україні є забезпечення сталого розвитку держави, формування економіки знань в Україні, ефективне використання матеріальних і фінансових ресурсів.
Описание: Подолання кризових явищ в економіці України передбачає вибір найбільш ефективних напрямків подальшого довгострокового розвитку. Як свідчить досвід розвинутих країн світу цей шлях пов'язаний з використанням інновацій.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/5623
Располагается в коллекциях:Наукові матеріали кафедри

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
МЕЛЬНИКВ.В.docстаття88,5 kBMicrosoft WordПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.