Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/5621
Название: МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ ДЛЯ ВИКОНАННЯ КОНТРОЛЬНИХ РОБІТ З ДИСЦИПЛІНИ «ЕКОНОМІКА ПРАЦІ І СОЦІАЛЬНО-ТРУДОВІ ВІДНОСИНИ» для студентів заочної форми навчання факультету економіки і підприємництва Галузь знань 07 «Управління та адміністрування» Спеціальності 071 «Облік і оподаткування», 075 «Маркетинг», 072 «Фінанси, банківська справа та страхування», 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»
Другие названия: МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ ДЛЯ ВИКОНАННЯ КОНТРОЛЬНИХ РОБІТ З ДИСЦИПЛІНИ «ЕКОНОМІКА ПРАЦІ І СОЦІАЛЬНО-ТРУДОВІ ВІДНОСИНИ» для студентів заочної форми навчання факультету економіки і підприємництва Галузь знань 07 «Управління та адміністрування» Спеціальності 071 «Облік і оподаткування», 075 «Маркетинг», 072 «Фінанси, банківська справа та страхування», 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»
Авторы: Чернега, Інна Іванівна
Пархоменко, Людмила Андріївна
Ключевые слова: економіка праці
соціально-трудові відносини
трудові ресурси
трудовий потенціал
зайнятість
безробітність
населення
ринок праці
заробітна плата
тарифна сітка
нарахування
економічно активне населення
Дата публикации: сен-2016
Издатель: ФОП "Масловатий"
Библиографическое описание: Чернега І.І. Методичні вказівки для свиконання контрольних робіт з дисципліни «Економіка праці і соціально-трудові відносини» для студентів заочної форми навчання факультету економіки і підприємництва Галузь знань 07 «Управління та адміністрування» Спеціальності 071 «Облік і оподаткування», 075 «Маркетинг», 072 «Фінанси, банківська справа та страхування», 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» / І.І. Чернега, Л.А. Пархоменко // ФОП "Масловатий". - 2016. - С. 36.
Краткий обзор (реферат): У відповідності з навчальним планом підготовки фахівців галузі знань 0305 «Економіка та підприємництво» та робочою програмою дисципліни «Економіка праці і соціально-трудові відносини» студенти заочної форм навчання повинні виконати контрольну роботу. Набуття навичок, які студент отримує в процесі виконання контрольної роботи, дозволяє закріпити отримані теоретичні знання з даної дисципліни. При виконанні контрольної роботи потрібно, дотримуючись логічного зв’язку між окремими її розділами, найбільш повно розкрити обрану тему.
Описание: У відповідності з навчальним планом підготовки фахівців галузі знань 0305 «Економіка та підприємництво» та робочою програмою дисципліни «Економіка праці і соціально-трудові відносини» студенти заочної форм навчання повинні виконати контрольну роботу. Набуття навичок, які студент отримує в процесі виконання контрольної роботи, дозволяє закріпити отримані теоретичні знання з даної дисципліни. При виконанні контрольної роботи потрібно, дотримуючись логічного зв’язку між окремими її розділами, найбільш повно розкрити обрану тему.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/5621
Располагается в коллекциях:Навчально-методичне забезпечення кафедри

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
методичка Заочн ЕП і СТВ ВСІ 2016-2017.docxМЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ ДЛЯ ВИКОНАННЯ КОНТРОЛЬНИХ РОБІТ З ДИСЦИПЛІНИ «ЕКОНОМІКА ПРАЦІ І СОЦІАЛЬНО-ТРУДОВІ ВІДНОСИНИ» для студентів заочної форми навчання факультету економіки і підприємництва Галузь знань 07 «Управління та адміністрування» Спеціальності 071 «Облік і оподаткування», 075 «Маркетинг», 072 «Фінанси, банківська справа та страхування», 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»97,24 kBMicrosoft Word XMLПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.