Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/5607
Название: Міжнародне приватне право. Методичні вказівки для самостійної роботи студентів факультету менеджменту спеціальності 073 "Менеджмент"
Другие названия: Международное частное право. Методические рекомендации для самостоятельной работы студентов факультета менеджмента специальности 073 "Менеджмент"
Авторы: Пітель, Ніна Якимівна
Ключевые слова: право
приватне право
міжнародне приватне право
міжнародний бізнес
іноземний елемент
правознавство
приватно-правові відносини
правопорядок
Дата публикации: 2017
Издатель: Умань: УНУС
Библиографическое описание: Міжнародне приватне право. Методичні вказівки для самостійної роботи студентів факультету менеджменту спеціальності 073 "Менеджмент" денної та заочної форм навчання. – Умань: УНУС. 2017. – 14 c.
Краткий обзор (реферат): Методичні вказівки з курсу «Міжнародне приватне право» призначені для самостійної роботи студентів факультету менеджменту спеціальності 073 "Менеджмент" денної та заочної форм навчання. Методична розробка спрямована на опанування студентами необхідних існуючих в доктрині підходів до визначення ознак, предмету, поняття, функцій міжнародного приватного права та його співвідношення з іншими елементами правової системи.
Описание: Мета даних методичних вказівок полягає в тому, щоб надати студентам можливість самостійно опрацювати теоретичні засади і сформувати певні управлінські навички для розробки і прийняття рішень стосовно системи міжнародного приватного права, його суб’єктів та особливостей правового регулювання різних видів відносин, ускладнених іноземним елементом. Навчально-методична розробка містить програму вивченння дисципліни, основні питання з курсу для самостійної роботи, тематику індивідуальних науково-дослідних завдань та список рекомендованої літератури.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/5607
Располагается в коллекциях:1.1.3. Міжнародне приватне право
Навчально-методичне забезпечення кафедри
4. Міжнародне приватне право

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
Міжнародне приватне право. Методичні вказівки для самостійної роботи.pdfМіжнародне приватне право. Методичні вказівки для самостійної роботи студентів спеціальності 073 "Менеджмент" 1,02 MBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.