Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/5606
Название: Опорний конспект лекцій з дисципліни "Міжнародне приватне право"
Другие названия: Опорный конспект лекций по дисциплине "Международное частное право"
Авторы: Пітель, Ніна Якимівна
Ключевые слова: право
приватне право
міжнародне приватне право
міжнародний бізнес
правознавство
іноземний елемент
Дата публикации: 2017
Издатель: Умань, УНУС
Библиографическое описание: Пітель Н.Я. Міжнародне приватне право. Опорний конспект лекцій для студентів cпеціальності 073 "Менеджмент". / Н.Я. Пітель - Умань: УНУС. - 2017. - 20 с.
Краткий обзор (реферат): Опорний конспект лекцій з дисципліни «Міжнародне приватне право» для студентів cпеціальності 073 "Менеджмент" містить виклад основних питань, що висвітлюють історію та систему міжнародного приватного права; коло його учасників (суб’єктів); особливості правового регулювання різних видів відносин, ускладнених іноземним елементом, зокрема, зобов’язальних, речевих, сімейних, спадкових, трудових тощо.
Описание: Опорний конспект лекцій з дисципліни "Міжнародне приватне право" для студентів спеціальності 073 «Менеджмент», освітнього рівня "Магістр", які навчаються за програмами "Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності" та "Логістика" призначений для вивчення студентами факультету менеджменту понятійного та категоріального апарату міжнародного приватного пpавa, його ocнoвних та допомiжних інститутів.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/5606
Располагается в коллекциях:Навчально-методичне забезпечення кафедри
1.1.3. Міжнародне приватне право
4. Міжнародне приватне право

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
Опорний конспект лекцій Міжнародне приватне право.pdfОпорний конспект лекцій з дисципліни «Міжнародне приватне право» для студентів cпеціальності 073 "Менеджмент"1,55 MBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.