Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/5540
Название: Методичні вказівки для виконання самостійної роботи з дисципліни "Фінансовий аналіз"
Авторы: Непочатенко, Олександр Анатолійович
Ключевые слова: економіка
аналіз
фінансовий
кошти
підприємство
баланс
Дата публикации: сен-2016
Издатель: ФОП "Масловатий С.О."
Библиографическое описание: Непочатенко О.А. Методичні вказівки для виконання самостійної роботи з дисципліни "Фінансовий аналіз" / Умань 2016р. - 48 С.
Краткий обзор (реферат): Основним завданням фінансового аналізу є набуття навиків по отриманню вузлових параметрів, які дають об’єктивну і достовірну картину щодо фінансового стану підприємства, розміру його прибутків і збитків, змін у структурі активів і пасивів, в розрахунках з дебіторами і кредиторами. При цьому визначається не лише сучасний стан підприємства щодо його платоспроможності та фінансової стійкості, але і їх перспективні показники.
Описание: Основним завданням фінансового аналізу є набуття навиків по отриманню вузлових параметрів, які дають об’єктивну і достовірну картину щодо фінансового стану підприємства, розміру його прибутків і збитків, змін у структурі активів і пасивів, в розрахунках з дебіторами і кредиторами. При цьому визначається не лише сучасний стан підприємства щодо його платоспроможності та фінансової стійкості, але і їх перспективні показники.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/5540
Располагается в коллекциях:Навчально-методичне забезпечення кафедри
1.1.4. Фінансовий аналіз

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
Методичні вказівки для самостійної роботи студентів з дисципліни Фінансовий аналіз.docМетодичні вказівки для виконання самостійної роботи стадентами з дисципліни "Фінансовий аналіз"278,5 kBMicrosoft WordПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.